Jonal, spol. s r.o.

3008

photo

3 důvody proč vybrat SUV Peugeot 3008

Objevte nové SUV PEUGEOT 3008 vyznačující se odvážným a moderním designem, který si zachovává klasické znaky SUV. Jeho robustní linie kombinují dynamiku a eleganci, sílu i precizní zpracování.
Inovované luxusní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® a řada vyspělých technologií zvyšují komfort cestování i bezpečnost. Výkonné spalovací motory i plug-in hybridní pohon přináší potěšení z živého řízení a čistou radost z jízdy.


INSPIRATIVNÍ DESIGN

Inspirativní styl Inspirativní styl

Vnější design nového SUV PEUGEOT 3008 zdůrazňuje jeho reprezentativní styl a vyváženost síly i elegance. Nová modernizovaná příď mu dodává na osobitosti. Tento unikátní model se stává průkopníkem nové éry automobilového designu.


POTĚŠENÍ Z JÍZDY

Intenzivní zážitky Intenzivní zážitky

S novým SUV PEUGEOT 3008 získáváte svobodu volby pohonné jednotky, aniž byste museli oželet vlastnosti charakteristické pro vozy PEUGEOT: prostornost, velký objem zavazadelníku a zejména potěšení z jízdy.
Automatická převodovka EAT8 s páčkami ručního řazení pod volantem zajistí díky technologii Quickshift rychlé a plynulé řazení. Výsledkem optimalizace řazení rychlostních stupňů je kromě zvýšení potěšení z jízdy i ekonomičtější provoz a uživatelský komfort.


Inteligentní technologie

Inteligentní technologie

Asistenční systémy řízení nejnovější generace nového SUV PEUGEOT 3008 zvyšují pohodlí a bezpečnost cestování a jsou dalším krokem směrem k autonomnímu řízení.

Ať už sledují pravidla silničního provozu (systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení) a pomáhají při orientaci v silničním provozu (Drive Assist Plus Pack, adaptivní tempomat ACC Stop&Go nebo systém udržení v daném jízdním pruhui), nebo analyzují vaše okolí (aktivní sledování mrtvého úhlu), tyto asistenční systémy jsou zárukou klidné a bezpečné jízdy.


NOVÝ PEUGEOT 3008 SUV HYBRID & HYBRID4

Nové SUV PEUGEOT 3008 HYBRID kombinuje robustnost a precizní zpracování s technologiemi nejnovější generace, které přispívají k maximálnímu potěšení z jízdy. Obě verze HYBRID 225 k FWD a HYBRID4 300 k AWD, které kombinují spalovací motor a elektromotor, se vyznačují výbornými jízdními vlastnostmi a dynamickým projevem. 100% elektrický režim zajistí výjimečné zážitky z jízdy.

Inteligentní technologie

Dojezd vozu v plně elektrickém režimu je 59 km WLTP (69 km NEDC) u verze HYBRID4 a až 56 km WLTP (65 km NEDC) u verze HYBRID. Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % kapacity baterie.

  • Spotřeba ve městě: 4,7 ‑ 7,6(l/100 km), emise CO₂: 122 – 174 (g/km).
  • Spotřeba mimo město: 3,5 – 5,1 (l/100 km), emise CO₂: 92 – 116 (g/km).
  • Kombinovaná spotřeba: 4,0 – 6,0 (l/100 km), emise CO₂: 104 – 136 (g/km).

 

Jonal, spol. s r.o.

Solečnost JONAL, spol. s r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C vložka 3312, IČO: 42638011

Virtuální prohlídka naší společnosti
Prohlédněte si prostory naší společnosti a naše vystavené vozy v této virtuální prezentaci.

Více informací